Придбати картки PECS

Якщо у вас немає можливості самостійно виготовити картки ДВК або інші матеріали для занять з вашою дитиною, ми можемо вам допомогти.

Як купити картки PECS?

Ми пропонуємо придбати як готові набори, які можна вибрати в каталозі, так і картки за індивідуальним замовленням, які можна замовити за допомогою форми зворотного зв’язку.Щоб зробити карти зі списку або на основі фотографії, потрібно буде вказати:

  1. список необхідних карток (ви можете побачити фотографії на сайті або скласти власний список), або відправити свої фотографії;
  2. для кого необхідно зробити картки – для хлопчика або дівчинки;
  3. тип карток (докладніше див. нижче).

Важливо: вартість карт залежить від їх типу! Ціна вказана нижче.

Характеристика карток ДВК

Виготовляємо ламіновані картки з липучкою:

  • Розмір: 4х4см і 4,5 х 4,5 см (це стандартно, може бути зроблено до вашого розміру).
  • Якість друку: картинки друкуються на професійному обладнанні, що забезпечує високу якість - чіткість друку, яскраві кольори.
  • Щільність: карти дуже щільні - вони не рвуться і практично не згинаються, так як друк проводиться на дуже щільному папері - 350 г / м2, потім карти ламінуються щільною плівкою - 250 мкм.
  • Наявність липучки: Липучка (гачок) кріпиться на зворотному боці готових карт.
[/u_list]

Вартість

Шановні батьки, у зв'язку з підвищенням цін на витратні матеріали, на жаль, ми також змушені підвищувати вартість готових карток. Нижче наведені поточні ціни. Поточні ціни:

Розміри картки Вартість
4 х 4см "з простим розрізом" 2,5 грн
4,5 х 4,5 см "з простим розрізом" 3,0 грн.
4,5 х 4,5 см "запечатаний край"* 4,0 грн.

* карти «з герметичними краями» ламінуються з відступами по краях, «запечатані», що дозволяє уникнути попадання вологи і забезпечує більшу довговічність. Ми намагаємося оновити і розширити базу даних матеріалів, розміщених на сайті, для тих, хто вважає за краще самостійно робити карти ДВК. А також пропонуємо купити якісний липучок на клейовому шарі для виготовлення карток. Якщо у вас виникли питання щодо якості карток, оплати або доставки, попросіть їх за допомогою форми зворотного зв'язку.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі